Dlouhodobí partneři

 Pro partnery


Pořádáme Ovínění na několika místech po celé České republice. Náš koncept stojí na kvalitním víně a gastronomii, práci s jedinečným prostorem a tematickým programem a výzdobou. Navíc chceme šířit myšlenku dobrého vína a lidi vzdělávat, takže připravujeme i vzdělávací a kulturní program spojený s vínem. Díky tomu vždy zaujmeme tisíce návštěvníků, kteří se na naše akce spokojeně vracejí.

Staňte se partnery Ovínění a oslovte atraktivní cílové skupiny. Ať už lokálně, nebo po celé ČR. Kontaktujte nás na jakub@vinovnici.cz.

 

Materiály ke stažení:

Chci být partnerem Ovínění

 

Pro vinaře

 

Materiály ke stažení:

 

Pro vystavovatele


Ovínění navštěvují tisíce návštěvníků. Prezentujte na této unikátní akci svůj podnik. Zaujměte svými výrobky tisíce lidí, zpropagujte svou značku a prodávejte na akci i následně novým zákazníkům.

Každé Ovínění se odehrává na jiném místě a tak se liší i podmínky prodejních ploch. Pro konkrétní ceník navštivte podstránku daného Ovínění nebo nás kontaktujte na jakub@vinovnici.cz.

 

Materiály ke stažení:

Chci vystavovat na Ovínění

 

Pro tisk


Novináře máme rádi! Kdykoliv nás kontaktujte, rádi vám poskytneme individuální informace ohledně Ovínění a všech našich aktivitách.

Stačí nás kontaktovat na jakub@vinovnici.cz.

 

Materiály ke stažení: